+38(044) 338 78 15 +38(050) 771 59 99
Корзина пуста
Доставка

Доставка по всей Украине.

Скидки

Экономьте до 20% на распродажах

Подарок за заказ

Получайте подарок за заказ свыше 3000 грн.

Папка сравнения
Папка пуста
Новинки
Ласкаво просимо в будинок Знахаря!

 Доброго дня, відвідувачу!

Амарант, органическая еда, био-продукты, магазин премиум класса, экопродукты, безглютеновые продукты, органические продукты   В моєму інтернет-магазині "Знахар" пропоную спробувати натуральні еко-продукти. Олія виготовлена за технологією холодного віджиму, що грунтується на прямому віджимі олії гідравлічним пресом з водяним охолодженням без використання хімічних процесів. Температура процесу не піднімається вище 40°С, що допомагає зберегти всі корисні властивості, які дає рослині мати природа. (Більш детально про технології виготовлення олії читайте в Блозі)

     В інтернет- магазині також представлене борошно, що виготовлене з обезжиреної клітковини (шрот), та мило зварене з нуля на основі олії холодного віджиму та з додаванням різного роду натуральних інгрідієнтів.

Рецепты, Продукты питания, (ЭКО) купить, Продукты питания, (ЭКО) в Киеве, заказать, продажа, цены, фото, отзывы, описания, характеристики     Моя продукція для тих, хто хоче бути завжди молодим, здоровим та енергійним.

     У моєму інтернент магазині "Знахар" Ви можете придбати унікальні продукти, які підвищують імунітет, допомагають відновити організм після операцій та шкідливих навантажень, допоможуть людям довше залишатись енергійними, молодими та працездатними.

    Мої продукти відкриють для Вас другу молодість, поліпшать зовнішній вигляд і внутрішнє самопочуття.

    У розділі "Блог" ви зможете знайти та залишити власні поради щодо застосування олій, борошна та мила, дізнатись секрети молодості наших предків.

Рецепты, Продукты питания, (ЭКО) купить, Продукты питания, (ЭКО) в Киеве, заказать, продажа, цены, фото, отзывы, описания, характеристики    Ваші відгуки та рекомендації для мене дуже важливі. Пишіть про виявлені вами не досконалі рішення в пакуванні продукції чи подання інформації в інтернет-магазині.А Ваші найкращі рецепти іжі та способи споживання олії завжди винагородимо цінними подарунками.

  Коли Ви вагаєтесь почати чи ні споживання олії холодного віджиму через її дороговизну, згадайте скільки грошей Ви витрачаєте на походи до аптек та лікарень. Чи задовольняє Вас отриманий результат? Профілактика завжди краще і менш затратно ніж лікування. Олія холодного віджиму це справжній дар, даний нам природою та перевірений нашими предками. При нинішньому стані навколишнього середовища,  забрудненні повітря , води та продуктів харчування  з великим вмістом нітратів та важких металів  Ми просто не можемо собі дозволити не користуватись ним!

    Щиро Ваш Знахар.Бренды
Знахарь
Заказ обратного звонка
Ваша заявка принята
Мы свяжемся с Вами в ближайшее время